Koltuk Kaplama Modelleri 2020

En güncel 2020 koltuk kaplama modelleri ve fiyatları için doğru adrestesiniz.. Çalışmalarımızdan örnekler koltuk veya sandalye döşeme kumaş kombinleri, modern veya klasik; yeni veya eski koltuk döşeme modelleri ölçüleri verin üretelim. Koltuk döşeme fiyatları malzeme ve işçiliğe göre çeşitlilik göstermektedir. Koltuk kaplama fiyatları için eski koltuğunuz fotoğrafını whatsapp ile gönderin en kısa sürede fiyatlandırmasını yapalım.  Atölyemizde imal ettiğimiz ve kapladığımız en son 2020 koltuk döşeme modelleri ilgili kategoriler ve son çalışmalar sayfamızdan da inceleyebilirsiniz.

Deneyimli Ustalardan Koltuk Kaplama Modelleri

Atölyemiz İstanbul Bahçelievler‘de, 1979’dan günümüze en iyi ustalarla birinci sınıf işçilik ve en kaliteli malzemeler ile hizmet veriyor. Modern, antika ve klasik koltuk takımları, sandalyeler, berjerler, L köşe takım, josefin uzanma, puf ve oturma grupları çeşitli mobilya modelleri tamiri, cila bakım yüz değişimi hizmetleri ve özel tasarım veya ebatlarda üretim yapmaktayız. Çizim veya fotoğrafı mail veya whatsapp ile gönderdiğinizde istenilen boyutlarda imalatını da yapabilmekteyiz. Sitemizde bolca bulunan koltuk kaplama modelleri size ilham verecektir.

Koltuk Kaplama Fiyatları 2020

Koltuk döşeme fiyatları kullanılacak malzeme ve işçiliğe göre değişmektedir uzman personelimiz yardıma hazır. İmalatı veya koltuk yüz değiştirme yapılacak ürünün fotoğrafını whatsapp veya mail ile göndermeniz daha hızlı ve isabetli fiyatlandırma yapabiliriz. Koltuk yüz değişimi, evini yenilecek veya döşeyecekler için çalışmalarımızdan çeşitli örnekleri sitemizde beğeninize sunduk. Döşemelik kumaş seçiminde yeni nesil kir tutmaz kumaşlar ve uzun süre dayanacak istenilen kalınlık ve sertlikte süngerleri isteğinize uygun olarak kullanmaktayız.

Son güncelleme 16 Kasım 2020

WhatsApp chat

Whatsapp ile Yazın