Koltuk Döşeme Modelleri 2018

Atölyemizde yaptığımız ve kapladığımız en son 2018 koltuk döşeme modelleri için lütfen son çalışmalar sayfamıza bakınız.

Deneyimli ustalar birinci sınıf malzeme

Atölyemiz İstanbul Bahçelievler’de, 60 yılı geçen deneyimle; en iyi ustalarla birinci sınıf işçilik ve en kaliteli malzemeler ile hizmet veriyor. Modern, antika ve klasik koltuk takımları, sandalyeler, berjerler, L köşe takım, josefin uzanma, puf ve oturma grupları çeşitli mobilya modelleri tamiri, cila bakım yüz değişimi hizmerleri ve özel tasarım veya ebatlarda üretim yapmaktayız. Çizim veya fotoğrafı mail veya whatsapp ile gönderdiğinizde istenilen boyutlarda imalatını da yapabilmekteyiz. Sitemizde bolca bulunan koltuk kaplama modelleri size ilham verecektir.

Koltuk döşeme fiyatları

Koltuk döşeme fiyatları kullanılacak malzeme ve işçiliğe göre değişmektedir uzman personelimiz yardıma hazır. İmalatı veya koltuk yüz değiştirme yapılacak ürünün fotoğrafını göndermeniz daha hızlı ve isabetli fiyatlandırma yapabiliriz. Evini yenilecek veya döşeyecekler için çalışmalarımızdan çeşitli örnekleri sitemizde beğeninize sunduk. Döşemelik kumaş seçiminde yeni nesil kir tutmaz kumaşlar ve uzun süre dayanacak istenilen kalınlık ve sertlikte süngerleri isteğinize uygun olarak kullanmaktayız.

1 Ocak 2018 tarihinde güncellendi

İstanbul içinde bulunan koltuk ve oturma gruplarınız kendi araçlarımızla alınır ve teslim edilir. Siz beğenin biz imal edelim. Engin koltuk döşeme atölyesi özel imalat, koltuk takımları modelleri